Ordu Çıkışlı Kıbrıs Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Ordu Çıkışlı Kıbrıs Turları
Şahane bir Kıbrıs turu için Ordu’dan hareket etmek istiyorsanız Ordu çıkışlı Kıbrıs turları yazımız sizlere rehber niteliğinde olacak!

Fındığın başkenti sayılabilecek şehirlerimizden olan Ordu’da rengarenk çiçekler açmaya başladığı zaman yaz güzel yüzünü yavaş yavaş gösterecek ve tatil için planlarınız başlayacak. Mekan arayışlarınız devam ederken gözünüz Kıbrıs’ın şahane otellerine takılıyorsa istekleriniz sizi doğru yöne götürüyor diyebiliriz. Muazzam konfor ve güzellikte bir tatilin kapısını aralamak için en gözde mekanlardan biri olan Kıbrıs, sadece yazın değil kışın, yılbaşında otel eğlenceleri ve konserlerinde, bayramlarda da yine birbirinden ünlü sanatçıların sahne performanslarıyla renkleniyor. Yılın her ayı tercih edebileceğiniz yavru vatan 300 gününü güneşli geçirmesi sebebiyle de dünyanın her yerinden büyük ilgi görüyor.

Durum böyle olup otellerin konfor ve lüks kokan odaları aklınızı çelince yola düşüp tatil yapmadan olmaz. Bunun için ilk olarak aklınıza gelen sorular ulaşımla ilgili olacağı için havayolu şirketlerinin emrinize amade olacağını söylemeliyiz. THY, Pegasus yada Atlas Global gibi birçok şirketin Ordu- Giresun ve Kıbrıs uçuşlarını direkt sağlayarak mükemmel bir tatilin kapısını sizlere sonuna kadar aralıyor.

Tabi uçak bileti yada konaklama gibi soruları düşünmek istemeyenler için Şehrikeyif içerisinde uçak bileti ve transfer hizmetini de barındıran Kıbrıs tur paketleriyle kusursuzu yaşamanızı sağlayacak ve hafızalardan silinmeyecek güzellikte günler geçireceksiniz.

Ordu’nun Gülyalı ilçesiyle Giresun Piraziz arasında kurulan havaalanı sivil kategoride olduğu gibi ulaşımı da oldukça kolaydır. 2015 yılında hizmete açılan havaalanı direkt Kıbrıs uçuşu sağlamasıyla da tatilcilerin yüzünü güldürüyor. 

Hava ulaşımı konusunda Kıbrıs için öneri ve tavsiyeleri derinleştirecek olursak da otelinizin uçak bileti hizmeti varsa değerlendirmenizi öneririz. Dünyaca ünlü seçkin otelleri bünyesinde barındıran Kıbrıs otel konusunda resmen çeşitli bitki örtüleri gibi bir tablo çizecek. Bunların içinde yıllarca duyduğunuzda var ilk defa duyup daha önce denk gelmediğiniz için üzüleceğiniz de. Tabi oteller bu kadar kusursuz, cennette hissedeceğiniz gibi hizmetler sununca da her bölge için bilet imkanı da sunabiliyor. Bunlardan birisi olan Ordu, bilet ve konfor konusunda misafirlerini üzmeyecek olup dilediğiniz uçuşu hemen her saat bulabileceksiniz.