Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turları
Antalya çıkışlı Kıbrıs turları içerisinde gerçekleştireceğiniz Kıbrıs turları Antalya’da denize doymuş bedenlerinizi mavinin bambaşka bir tonuyla tanıştıracak. Kıbrıs dendiği zaman enerjik ve oldukça dinamik bir tatilin sizi beklediğine emin olun. Plajları yazın dolup taşarken diğer yandan da tarihi güzellikleriyle başınızı döndürecek, akşamları ay ışığı altında tadına doyulmaz yemeklerin damak tadınızı sarmasına izin vereceksiniz. 

Yıllardır dostlarınızdan dinlediğiniz Kıbrıs anılarını sizde hatıralarınız arasına almak ve coşkulu gece hayatını tecrübelerinizin en renklisine eklemek isterseniz Antalya’dan yapacağınız uçak yolculuğu Kıbrıs’a ulaşmanızı sağlayacak. Antalya Havalimanı dış hatlar terminaline en az 2 saat önceden ulaşırsanız bilet işlemleri ve valiz kontrolünüzü yaptırıp rahat bir zaman diliminde uçağınızı beklemiş olacaksınız. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası yada pasaportunuz yanınızdaysa bu belge de son işlemlerinizi tamamlayıp  geçişinize olanak sağlayacak. 

Antalya’da tur şirketlerinin meraklı misafirleri ağırlamak için oluşturdukları Kıbrıs turları da adayı gezme konusunda oldukça etkili yöntemlerden biri olacak. Turla gezmek zor olur diyorsanız Kıbrıs turist konusunda o kadar profesyonel bir coğrafya ki uçaktan indiğiniz andan itibaren tur şirketi rehberi ve yerel halkın sıcak selamlamalarıyla rotanız kendiliğinden belirlenecek ve inanın doğal yada tarihi güzelliklere tanıklık edeceksiniz. 

Paketlerimiz dahilinde yapacağınız turlarda belirtmeliyiz ki hiç yorulmadan otelinize ulaşacaksınız ve seçtiğiniz konaklama tercihinden oldukça memnun kalacaksınız. Ailecek yada dostlarınızla gittiğinizde istediğiniz oteli seçecek, oda seçiminde de geniş bir tercih hakkına sahip olacaksınız.

Verdiğimiz Antalya çıkışlı tur hizmeti kapsamında güvenliğiniz her şeyden önemli olduğu için mutlaka seyahat sigortası yapılacak ve rehberlik hizmetimiz sayesinde tatiliniz boyunce yararlı bilgilerle aydınlatılacaksınız. 

Türkiye’ye göz kırpan ihtişamı, Akdeniz’in derin mavisinde kaybolmak için siz ne zaman isterseniz hizmetinizde olacağız ve hazırladığımız paketlerle tatilinize konfor ve huzur katacağız. Otel ve havaalanı arası transfer hizmetimiz sayesinde ise hiçbir şekilde araç bulmak ile uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.