Hakkımızda

Sehrikeyif.com, kurulduğu 2010 yılından bu yana üyelerine, tatilden şehir indirimlerine pek çok alanda indirim ve fırsatlar sunmuştur. 2017 yılına gelindiğinde, Şehrikeyif, tatil alanındaki talebin diğer bütün ürün ve hizmetlerden fazla olması, bu alandaki güçlü ortaklıkları ve yine bu alanda yaratmış olduğu sürekli müşteri memnuniyetinin sonucu olarak faaliyetlerini turizm alanıyla sınırlandırma kararı almıştır.

Kurulduğundan bu yana, Sehrikeyif.com'un işletmeci firması olan TVİ Turizm ve Ticaret Ltd. Şti., Sofistiktur Acente adı ve 6861 sicil numarasıyla, TÜRSAB'a bağlı, A Grubu Seyahat Acentesi olarak tüm Şehrikeyif fırsatlarının tedarikçisi olmuştur. Şehrikeyif, bugüne kadar düzenlediği Kıbrıs Turları, diğer Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar, Şehir Otelleri, Termal Oteller ve Şehirden Kaçış fırsatları katgorilerinde yüzbinlerce geceleme satışı ve nihayetinde gelen müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile bir milyonun üzerinde takipçi oluşturmuştur.

Şehrikeyif, düzenlediği tüm paket turlarda zorunlu seyahat sigortası ile misafirlerini güvence altına almaktadır. Ayrıca, tüm paket turlarda, TC Turizm Bakanlığı'nın zorunluğu kıldığı ve misafirlemizi yasal anlamda da koruyan paket tur sözleşmesi yapılmaktadır. 

Şehrikeyif olarak misyonumuz, müşterilerimizin yurtiçi ve yurtdışı seyahat ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamaktır. Bunun için ekibimiz Türkiye ve Kıbrıs başta olmak üzere, yüzlerce tesisle ve turizm alanının önde gelen operatörleri ile işbirliği yapmaktadır. 

Kurucumuz

Teoman MetehanŞehrikeyif, 2010 yılında Teoman Metehan tarafından kurulmuştur.

Teoman Metehan, Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Aynı okulda mühendislik alanında Yüksek Lisansını tamamlamış ve doktora çalışmalarında bulunmuştur. Sonrasında Amerika Birleşik Devletleri'nde University of Maine'de MBA eğitimi gören Teoman Metehan, Amerika'daki çalışma hayatının yanısıra, Türkiye'de Tekfen, Doğan Medya Grubu, Siemens, Sonera (Turkcell'in hissedarı) ve Teknik Yapı firmalarında yöneticilik ve üst düzey yöneticilik yapmıştır.  Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 Firma Bilgileri

TVI Turizm Ticaret LTD. ŞTİ.  ( www.sehrikeyif.com )

Acente Adı: Sofistiktur, Belge No:6861
Adres: Cevizli Mh. Bağdat Cd. Polenium Plaza No: 494-496 Kat:3 Da:8 Maltepe-İstanbul
Çağrı Merkezi : 0850-532 2077
Fax: +90 216 386 80 30