Hatay Çıkışlı Kıbrıs Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Hatay Çıkışlı Kıbrıs Turları
Kıbrıs turu içerisinde konforlu otellerden, eğlenceli gece hayatına kadar göreceğiniz tüm nimetlere şehriniz olan Hatay’dan Hatay çıkışlı Kıbrıs turlarıyla ulaşabileceksiniz.  Uçakla ulaşmak için Hatay Havalimanı’ndan direkt uçuş şansınız olacağı gibi İstanbul’dan aktarmalı uçuşlar da bulunmaktadır. Zaman kaybetmemek adına direkt uçuşları tercih ettiğinizde oldukça kısa sürede Ercan Havalimanına inmiş olacaksınız.  Hiç bunları düşünmenize gerek kalmadan mükemmel bir Kıbrıs tatilinin sırrını duymak isterseniz de cevabımız: Şehrikeyif.com! Sizler için hazırlanan tatil  paketlerinde özel seyahat sigortası, uçak ve konaklama ayrıca Lefkoşe’ye indikten sonra da otele transfer hizmetleri bulunacak. En güzel Kıbrıs tatilini yaşamak için evinizden yapacağınız tek ‘tık’ tatil döneminizi kusursuzlaştıracak!

Yavru vatan gece kulüpleri, ucuz alkol fiyatları ve çok farklı tarzda eğlenceleriyle ünlü olduğu kadar otelleriyle de ünlü bir bölge. Birçok otel yazın, bayram zamanı ve yılbaşında hem indirim konusunda ve hemde konfor konusunda bitmeyen bir yarışa giriyor. Tabi bu yarış yerli ve yabancı turistin oldukça hoşuna gidiyor çünkü birbirinden güzel beachlerde güneşlenirken kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile, konforlu odalarda da dinlenmiş oluyorlar. Şehrikeyif paketlerinden yararlandığınızda en güzel oteli ve akabinde odayı seçmiş olacaksınız. Sizler için hazırlanan paket içeriklerinde Kıbrıs’ın en iyi otel isimleri bulunduğu için sorun yaşamadan dostlarınıza keyif içerisinde bahsedeceğiniz geceler ve deniz sizlerle olacak.

Otellerin fırsatları olduğu gibi yazın Hatay ve tüm ülkede güneşin sıcaklık seviyesini yükseltmesiyle tatil turları birbirinden uygun fiyatlarıyla kapınızı çalacak. En güzel Kıbrıs tur paketlerini tek tıkla ayağınıza getiren Şehrikeyif, her bütçeye uygun fiyatlarla bazen de dönemsel indirim ve fırsat paketleriyle mükemmeli yaşamanızı sağlayacak. Turla gezmek nasıl olur vakit sıkıntısı yaşar mıyız diye soracak olursanız da emin olun ki bölgeyi bilen deneyimli bir rehberle Kıbrıs’ı gezmek hayatınıza bambaşka ufuklar katmanızı sağlayacak. Zamanında oldukça badireler atlatmış olan Kıbrıs, her yıl milyonlarca turistini ağırlamaktan ve gece hayatının bu kadar çok sevilmesinden oldukça hoşnut diyebiliriz. Bizler de en güzel şekilde ulaşın ve adıyla üne kavuşmuş otellerde konaklayın diye en şık paketleri sizler için derliyoruz.