Magosa Otelleri

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs denilince aklınıza ilk Girne geliyorsa Magosa’ya henüz uğramamışsınız demektir.

Kıbrıs Adası’nın doğusunda bir liman kenti olan ve ulaşım açısından sıkıntı yaşamayacağınız Magosa, Ercan Havalimanı(Lefkoşa)’na yalnızca 50km uzaklıktadır.

Muhteşem denizi ve eşsiz otelleri ile Magosa’da kendinize ve ailenize bir sürpriz yapmayı planlarınız arasına eklemelisiniz. Aynı zamanda dünyaca ünlü altın kumsallarında kumdan kaleler yapmak çocuklarınızın da hoşuna gidecektir.

Her bütçeye ve zevke uygun olan Magosa Otelleri, zengin damak tadına hitap eden mutfakları, şık tasarımları, üstün kalite ve lüks hizmet anlayışlarıyla denize sıfır ya da denize yakın konumlarda kurulmuştur. 

“Benim için deniz , kum , güneş yetmez !” diyenleriniz ...

Magosa’nın eşsiz denizi ve olağanüstü kumsallarından kopabileceğine inananlarınız Magosa’nın tarihi güzellikleriyle etkilenmeye hazır olun. Yaz turizmi ve kültür turizmini aynı anda yaşayabileceğiniz Magosa, Ortaçağ Avrupa mimarisinden izler taşımaktadır. Aynı zamanda Magosa, Kıbrıs’ın ilk yerleşim yeri olan ve bugüne kadar kalıntılarına rastlanmış en eski şehirlerden olan Salamis’in tarihi kalıntıları, panaromik manzarası ve gotik mimari tarzı ile Lala Mustafa Paşa Camii (St. Nicholas Katedrali), Shakespeare’in ünlü oyununa konu olan Othello Kalesi ve görülmeyi  bekleyen diğer tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır.

Sizde Magosa’nın tarihini keşfedip , denizin ve güneşin tadını çıkartırken ruhunuzu dinlendirmeye, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirmeye hazırsanız hemen "Kıbrıs Turları" sayfamızdan yerinizi ayırtın.