İzmir Çıkışlı Kıbrıs Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Kıbrıs Turları
Kıbrıs turu kapsamında yapacağınız tatil yenilenmenizi sağlayıp dinamik şekilde şehre dönmenizi sağlarken yaşadığınız şehir İzmir ise İzmir çıkışlı Kıbrıs turları işinizi daha da kolaylaştıracak. 

Diyelim ki çok yorgunsunuz ve ailenizle güzel bir tatili hak ettiğiniz için rotanızı Kıbrıs’a çevirdiniz. Yılın neredeyse 300 günü güneşli olan yavru vatan, her dönem aldığı yoğun turist talebiyle sizlere de kucak açacak. Pırıl pırıl sahilinde en güzel kokteylleri nimetleri arasında sunarken ayrıca otel bakımından da çok zengin bir çeşitliliğe sahip olduğunu göreceksiniz. Bunun yanında gazinosu ve kulüpleriyle ünlü olmadığını bilmeyeniniz yoktur. Yasal kumarhane ve eğlence bakımından ünü dünya sınırlarını aşmış geniş adada herkes zevkine uygun eğlenceyi bulacak. Sakinlik arayanlar da sahildeki şık restoranlarda zaman geçirebilecek. Hem bu kadar çeşitli hem de herkese hitap eden eğlence anlayışına sahip olan Kıbrıs’a ulaşım da sizi hiç zorlamayacak. Pasaport ve vize istemediği için Türkiye Cumhuriyet nüfus cüzdanınızla kolayca giriş yapıp işlemlerinizi zorluk yaşamadan bitirebileceksiniz.

Tabi Türkiye’nin her yerinden Kıbrıs’a ulaşım bir şekilde sağlanıyor. Biz İzmir’den nasıl ulaşıldığını merak ettik ve araştırmalarımız sonucunda İzmir’den Kıbrıs’a direkt şekilde ulaşabileceğiniz bilgisini edindik. Yani hiçbir zaman kaybı yaşamadan İzmir Havaalanından Ercan Havaalanına rahat ve kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir’den hava yoluyla kolayca ulaşabileceğiniz eğlencenin kalbi Kıbrıs’a gitmek için tur şirketleriyle anlaştıysanız tatilinizin sıkıntısız geçeceğine emin olabilirsiniz. Uçak bileti, konaklama ve transfer işlemleri içeren paketlerimize kayıt yaptırıp satın aldığınız zaman eksiksiz geçecek coşku dolu günler sizi bekliyor demektir. Çünkü tatillerde en çok düşünülen konu biletler, konaklama ve havaalanında otele nasıl gidilir soruları olduğu için bunu bilen şirket ekibimiz isteyeceğiniz 3 hizmeti de paketlerin içerisine dahil ediyor. Otel bakımından çok zengin bir çeşitliliğe sahip olan Kıbrıs’ta kesenize en uygun oteli içeren paketleri bulup isteğinize uygun odalara erişme fırsatı yakalayabileceksiniz. Bunun dışında uçak biletlerinde de hiçbir sorun çıkmayacak ve tatile gittim ama dinlenemeden geldim’ sözünü duyduğunuz dostlarınıza ne kadar mükemmel günler geçirdiğinizi anlatacaksınız.