İstanbul Çıkışlı Kıbrıs Turları

Şu anda bu kategoride size sunabileceğimiz ürünümüz yok ama taleplerinizi bize iletirseniz sizin için neler yapabileceğimize bakıp size hemen geri döneriz. Bunun için bize, ekranın sağ alt köşesinden yer alan canlı desteğimizden ya da 0850-532 2077 no'lu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Çıkışlı Kıbrıs Turları
Kıbrıs turu için yola çıkacaksanız İstanbul çıkışlı Kıbrıs turlarının ulaşımı konusunda bilgi edinmenizin faydalı olacağını düşünüyoruz ve bu yazı tüm sorularınızın cevabını alacağınız bir rehber niteliği taşıyor!

Yazın tatil için yada dostlarınızla buluşup doyasıya eğlenmek veya akrabalarınızı ziyaret etmek için çıkacağınız yolculukta ulaşacağınız doğal güzellikleri tarif edilemez hatıralarınız arasına ekleyeceksiniz. Girne, Lefkoşa, Gazi Mağusa gibi şehirler sonsuz güzelliklerini sizlere açacak ve oldukça keyifli zamanlar geçireceksiniz. Disko ve eğlence mekanlarıyla ünlü bölgelere ulaşımda oldukça kolay ve pratik olacak. 

Kıbrıs ile ilgili aklınıza takılan sorulardan çoğu ulaşım şekliyle ilgili olacağı için öncelikle şunu söylemeliyiz ki Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Kıbrıs’a gitmek için vize almasına gerek yok. Nüfus cüzdanlarınız da geçişte oldukça etkili rol oynayacak. Pasaportla da giriş yapabileğiniz gibi direkt Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı ile Kıbrıs’a giriş yapabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki pasaportu olmayan misafirlerin endişelenmesine gerek yok.  Dikkat etmeniz gereken tek nokta uçuştan 2 saat önce havaalanında olmanız. Bunun dışında tur şirketiniz uçak bilet işlemlerini ve saat konusunu çözmüş olacak.

İstanbul’dan nasıl ulaşırım sorunuza cevap ararken pasaport ve vizeyle ilgili bilgileri verdikten sonra buluşacağınız eşsiz güzelliklerden bahsedecek olursak; öncelikle muazzam bir coğrafya ile tanışacağınızı bilmelisiniz. Tur şirketiyle gidecek misafirler seçecekleri paketlere göre diledikleri şehir ve otellerde konaklama lüksüne sahip olacak. Bütçenize uygun her paketi bulacağınız gibi uçak biletleri ve giriş işlemlerini de düşünmenize gerek kalmayacak. Hayatı kolaylaştıran bu kadar güzellik varken siz sadece eşsiz doğa ve tatilin keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

Uçak yolculuğu yaparken de konumunuza uygun İstanbul’daki her iki hava alanını da tercih etme şansınız olacak. Bunu da yine bireysel değil şirket kapsamında gidiyorsanız yetkililerle görüşmeniz yeterli. Ercan Havaalanına indikten sonra da pakete dahil olan transfer hizmetiyle otelinize kolaylıkla ulaşacak ve dönüşte de aynı hizmetten yararlanabileceksiniz. Sapsarı kumsalı ve masmavi denizi ile eşsiz bir uyum yakalayıp dev su kaydırakları eğlenmek için sizi bekliyorken Kıbrıs’ta zamanın nasıl geçtiğini emin olun ki hiç anlamayacak ama birbirinden şahane anılar biriktirmiş olacaksınız.